Temtem

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Temtem Steam’de 500.000 Adet Kopya Satışı Gerçekleştirdi

Temtem'in güncel satış adedi 500.000 olarak duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günümüzde Pokemon oyunlarına ilgi artmaya devam ederken en son 21 Ocak 2020’de Temtem adlı yeni bir pokemon oyunu yayınlanmıştı. Oyuncular tarafından epey beğenilen bu yapım yarım milyon adet kopya satışını geride bıraktı.

Hem konsol hem de bilgisayar platformu için geliştirilen Temtem Steam üzerinde erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ederken oyunun konsol sürümleri ne zaman piyasaya sürülecek henüz bilinmiyor. Bilgisayar platformunda oldukça başarılı bir süreci geride bırakan yapım, MMO oyunu olarak epey ilgi gördü. Bugün de oyunun Steam üzerinde ne kadar sattığı ortaya çıktı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Temtem erken erişime çıktığı günden bu yana Steam üzerinde 500.000’den fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Habere göre 21 Şubat’ta oyunun resmi Twitter sayfası üzerinden güncel satış rakamı oyuncular ile paylaşılmış ve 500.000 adet kopya satışının geride kaldığı  ifade edilmiş.

Steam üzerinde 79.00 TL olarak satışlarına devam eden başarılı oyun gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki Pokemon avcılarını karşı karşıya getirirken Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendiriliyor.

Erken erişim sürecinde oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım, tam sürüme ne zaman geçiş yapacak bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol