Temtem

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Temtem İçin Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Temtem yeni bir güncelleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Temtem, Crema tarafından geliştirilen ve Humble Bundle tarafından geliştirilen bir MMO macera oyunudur. Oyunu tam anlamıyla bir Pokemon oyununa benzetebiliriz çünkü esinlendiği şey tam da bu. Erken erişimde olan oyunun Steam fiyatı ise 79 TL.

Oyun çıktığından beri bir çok oyuncu oyunun performansları olduğundan yakınıyor ve geliştirici ekip bugün yayınladıkları yeni güncelleme ile bazı sorunların düzeleceğinin garantisini verdi.

Son gelen yama ile Luma Temtem görünüm oranı 6000:1’den 8000:1’e düşüyor. Luma temtem temelde Pokémon’un parlak yaratıklarına eşdeğerdir ve normal meslektaşlarından daha iyi istatistiklere sahiptir. Bu onları rekabetçi kalmak isteyen oyuncular için vazgeçilmez hale getirir ve bu değişiklikler bir Luma bulmak için gereken zaman taahhüdünü büyük ölçüde artırır.

Geliştiriciler Twitter’da “Gelecekte genel şansı artırmak için Luma’yı avlamanın aktif bir yolu olacak” diyor. Yeni Luma avcılık seçeneğinin tam olarak hangi formda alacağına dair henüz bir ayrıntı yok, ancak bir çok oyuncu özel temtem’in daha az zaman alıcı olmasını bekliyor.

0.5.12 yaması oyuncuların giriş ücreti olan ve her hafta döndürmek için iki temtem içeren bir çark çevirme alanı ve ayrıca Saipark’ı tanıttı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol