Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Çizgi Film Karakteri Temel Reis World of Warships’e Geliyor!

Temel Reis ve World of Warships arasında oyun içi komutanlar ve özel öğeler içeren ilk işbirliği, Dünya Okyanus Günü'nün kutlanacağı haziran ayında geliyor.

Wargaming tarafından geliştirilen ve yayımlanan çevrimiçi deniz savaşı oyunu World of Warships, heyecan verici ortaklık ve içeriklere imza atmaya devam ediyor. Firma, ülkemizde Temel Reis adıyla bilinen unutulmaz çizgi film karakteri Popeye the Sailor Man ile işbirliğini duyurdu. Wargaming, Dünya Okyanus Günü’ne özel olarak gerçekleştireceği etkinliği bir hayır kurumu aracılığıyla hayata geçirecek.

Her yılın haziran ayında kutlanan bu özel günde, gezegenimizin en büyük ekosistemini sürdürülebilir kılmak için yapılan çalışmalara dikkat çekiliyor ve bu konuda farkındalık yaratılmaya çalışılıyor. World of Warships ve Temel Reis arasındaki özel işbirliği, bu çabalara önemli bir katkı sağlayacak. The Popeye Charity Bundle (Temel Reis Yardım Paketi), seslendirmeler, iki bayrak ve Seviye VII USS Colorado için benzersiz bir kamuflaj dahil olmak üzere oyun içi komutanlar Temel Reis ve Bluto’yu içerecek.

World of Warships Temel Reis İşbirliğini Duyurdu

Bir nesle ıspanağı sevdiren ikonik denizci, 2020’de okyanusların dünya çapında korunmasına odaklanan ve plastik atıklara karşı mücadele eden bir kuruluş olan The SeaCleaners’a katılmıştı. Wargaming ile olan bu ortaklık, Temel Reis’in sürdürülebilirlik ve okyanusların korunmasına olan bağlılığını devam ettiriyor.

temel reis world of warships

World of Warships, oyuncuların 20. Yüzyıldan kalma savaş gemilerinden oluşan en büyük filoyla birbirleriyle savaştığı oynaması ücretsiz bir deniz savaşı oyunu. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunun ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Oyuna Steam ve Epic Games Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşbirliğine dair açıklamalarda bulunan Wargaming Küresel İş Geliştirme ve İletişim Direktörü Marko Valentic, “Popeye the Sailor Man, çoğumuzun favori çocukluk kahramanlarından biri. Bu yüzden onu sularımıza getirme fırsatına sahip olmak büyük bir onur. Oyuncularımıza yeni eğlenceler yaşatırken, okyanusların korunması konusunda farkındalık yaratmaya katkıda bulunduğumuzu bilmek daha da özel hissettiriyor” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.