Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Telegram’a Telefon Numarası Vermeden Kayıt Olma Geldi

Telegram, SIM'siz kayıtlar uygulamak için blok zincirinden yararlanmaya başladığını duyurdu. Anonim telefon numaranızı siz de hemen satın alabiliyorsunuz.

Telegram, yeni özellikler sunmak için blok zinciri teknolojisine büyük yatırımlar yaptı. Mesajlaşma uygulaması kısa bir süre önce, TON blok zincirine dayalı yeni bir platformda bir açık artırma düzenleyerek kullanıcılara nadir bulunan kullanıcı adlarını satın alma seçeneği sundu. Bugün, hizmete SIM kart olmadan kaydolmanıza izin veren, blok zinciri destekli başka bir ilginç özellik eklendi.

Şimdiye kadar uygulama, kullanıcıların platforma kaydolmak için telefon numaralarını vermelerini gerektiriyordu. En son güncellemeyle bu gereksinim ortadan kaldırıldı ve kullanıcıların Fragment platformunda bulunan block zinciri destekli anonim numaralarla kaydolmalarına izin verdiğini duyurdu. Peki anonim telefon numarası fiyatları ne kadar ve nasıl alınır? Gelin detaylara inelim.

Telegram’a Anonim Telefon Numarasıyla Kayıt Olma

Telegram

Siz de telefon numaranızı paylaşmadan yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, Fragment platformuna gidebilir ve Toncoins kullanarak anonim bir numara satın alabilirsiniz. Mesajlaşma servisine kaydolmak ve Fragment üzerinden doğrulama kodları almak için bu numaraları kullanabilirsiniz.

Nadir kullanıcı adlarında olduğu gibi Telegram, Fragment platformu aracılığıyla telefon numaralarını açık artırmaya çıkarttı ve gösterişli numaralar için minimum teklifler 31.500 Toncoin’e (57.600 dolar) kadar çıkıyor ancak, ek bir gizlilik katmanı için küçük bir bedel olan 9 Toncoins (16 dolar) karşılığında rastgele bir sayı da alabilirsiniz.

Telefon numarası vermeden kayıt olmaya olarak Telegram, kullanıcıların önceden tanımlanmış bir süreden sonra tüm sohbetleri otomatik olarak silmesine yardımcı olmak için küresel bir otomatik silme zamanlayıcısı, 100 veya daha fazla üyesi olan gruplar için Konular desteği, otomatik spam filtreleri için yeni bir Agresif mod, geçici profilinizi paylaşmak için QR kodları ve iOS’ta emoji araması gibi özellikler de ekledi.

Ayrıca, uygulamanın Telegraen son güncellemesi, yeni özel ve etkileşimli emoji ile birlikte Android’de ayrıntılı depolama kullanım istatistikleri getirdi. Hizmetin yeni güncelleme notları için burada bağlantısı verilen resmi duyuru gönderisinde bu değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.