Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Telegram Premium Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Avantajları

Telegram Premium duyuruldu. Ücretli abonelik planı, 4GB boyutunda dosya transferi, daha hızlı indirmeler ve benzersiz çıkartmalar dahil çok sayıda avantaj sağlıyor. Detaylar haberimizde.

İlk olarak geçtiğimiz ay duyurulan Telegram Premium, bugün itibarıyla kullanıma sunuldu. Ücretli abonelik planının öne çıkan özellikleri arasında daha yüksek dosya yükleme boyutu, daha hızlı indirmeler, daha fazla kanal üyeliği ve benzersiz çıkartmalar yer alıyor.

Dosya gönderimlerinde geçerli sınır 2GB iken, Premium kullanıcılar 4GB boyutunda dosyalar gönderebilecekler. Ücretli aboneler ayrıca medya ve dosyaları mümkün olan en yüksek hızda indirebilecekler. Tüm Telegram kullanıcıları, Telegram Premium‘a abone olup olmadıklarına bakılmaksızın bu ekstra büyük belgeleri indirebilirler.

Hareketli Profil Resimleri Oluşturulabilecek

Telegram Premium özellikleri

Telegram Premium, limitleri ikiye katlayarak 1.000 kanala kadar takip etmenize, her biri 200 sohbet içeren 20 sohbet klasörü oluşturmanıza, herhangi bir Telegram uygulamasına dördüncü bir hesap eklemenize, 10 sohbeti sabitlemenize ve 10 adede kadar çıkartmayı favorilere kaydetmenize olanak tanıyor. Kullanıcılar ayrıca diğer tüm kişiler tarafından görülebilen tam ekran animasyonlara sahip benzersiz çıkartmalara erişebilecek.

Ücretli Telegram üyeliğinin diğer avantajları arasında sesli mesajı metne çevirme, sohbet yönetimi, daha uzun biyografiler, hareketli profil resimleri, medya altyazıları için daha fazla karakter, Ana Ekranlarına eklenebilecek yeni simgeler, 20’ye kadar genel t.me bağlantısı, premium rozetler ve uygulama simgeleri ve reklamsız kullanım yer alıyor. Peki, tüm bu avantajlar için ödeyeceğiniz ücret ne kadar olacak?

Telegram Premium Özellikleri Saymakla Bitmiyor

Telegram Premium fiyatı

Telegram Premium fiyatı henüz açıklanmadı. Şirket, ücretli abonelik planına yavaş yavaş geçileceğini söyledi, ancak bazı kaynaklar fiyatın ayda 5 ila 6 dolar arasında değişebileceğini iddia ediyor. Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında premium abonelik sunan ilk platform olan Telegram, sunduğu ekstra özelliklerle kullanıcıların ödeme yapması için ikna etmeye çalışacak.

Telegram ayrıca 2022’de dünya çapında en çok indirilen uygulamalardan biri haline geldiğini ve şu anda aylık 700 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu. WhatsApp, Facebook Messenger ve iMessage gibi devlerle omuz omuza çarpışacak kadar büyüyen platform, hem rekabet gücünü hem de gelir kaynaklarını artırmak amacıyla premium abonelik modeline geçiş yapmış gibi görünüyor.

Telegram Premium hakkındaki tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.