Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Telegram Nadir Kullanıcı Adları İçin Açık Arttırma Başlattı!

Telegram, TON blok zincirindeki nadir kullanıcı adlarını açık artırmaya çıkarttı. Dört karakterli kullanıcı adları için minimum açık artırma değeri 10.000 Toncoin olarak belirlendi.

Bu yılın başlarında reklamsız yeni bir Premium katmanı başlattıktan sonra, Telegram bugün daha fazla gelir elde etmek için TON blok zincirindeki nadir kullanıcı adlarını açık artırmaya çıkarttı. Müzayede, kullanıcıların Toncoin kullanarak nadir kullanıcı adlarına teklif verebilecekleri yeni bir pazar yeri aracılığıyla başladı. Hatta siz de katılabiliyorsunuz.

Açık artırmaya katılmakla ilgileniyorsanız, Fragment.com’a gidebilir ve teklif vermek için Telegram hesabınız, tonkeeper uygulaması veya TON tabanlı cüzdanınızla giriş yapabilirsiniz. Fragment.com’da bir kullanıcı adı satın aldığınızda, web sitesi Telegram hesabınızı yeni kullanıcı adına bağlamanıza da yardımcı olacak. Ek ayrıntılar için Fragment’in hakkında sayfasına göz atabilirsiniz.

Telegram Nadir Kullanıcı Adları Satışa Sunuldu

Telegram

Açık artırma şu anda, dört karakterli kullanıcı adları için minimum 10.000 Toncoin açık artırma değerine sahip; nadir bulunan dört ve beş karakterli kullanıcı adlarının tamamı satışa sunuldu.

Toncoin’lerin mevcut piyasa değeri göz önüne alındığında bu oldukça yüksek bir fiyat çünkü biz bu haberi yazdığımız sırada, Toncoin’in yaklaşık değeri 1.66 dolar civarındaydı ancak @bank ve @casino gibi birkaç kullanıcı adı çoktan 73.500 ve 52.500 Toncoin’lik minimum teklif değerlerine ulaştığından, ilgilenen alıcıların para sorunu yok gibi görünüyor.

Halihazırda hesaplarıyla ilişkilendirilmiş nadir bir kullanıcı adına sahip olan Telegram kullanıcıları, gelecekte aynı kanal üzerinden açık artırma seçeneğine sahip olacak. Şirket, “Şu anda uygulamada kullanılan önceden var olan kullanıcı adları açık artırmalar için kullanılamaz, ancak sahipleri gelecekte bunları koleksiyona dönüştürme şansı bulabilir” ifadelerini kullandı ancak şu anda süreçle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı.

  • NOT: İçeriğimizdeki hiçbir cümle, yatırım tavsiyesi değildir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.