Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Telegram Hikayeler Herkesin Kullanımına Sunuluyor

Telegram, daha önce ücretli olan hikayeler özelliğini artık herkesin kullanabileceğini açıkladı. Ancak premium abonelere hikayeler kısmında bazı avantajlar sağlanacak.

Telegram, kullanıcılarının uzun zamandır beklediği hikayeler özelliğini nihayet tüm kullanıcılarına sunmaya karar verdi. Ancak bu özelliği kullanmak isteyenler için kötü bir haber gelmişti çünkü hikayeler özelliği, yalnızca ödeme yapan kullanıcılara açık olacaktı. Premium Telegram aboneliğine sahip olanlar hikayeleri oluşturup yükleyebilirken, ödeme yapmayan kullanıcılar yalnızca izleyebiliyordu.

Birçok kullanıcı bu fikri yadırgadı ve şirket kararından tamamen vazgeçti. Bu yüzden hikayeler artık tüm kullanıcılar tarafından paylaşılabilecek. Daha önce hikayeler özelliği için premium abonelik olanlara haksızlık olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak premium abonelik hikayeler özelliğinin yanı sıra birçok farklı ayrıcalığı zaten sunuyor. Örneğin birinin hikayelerini gizli modda izleyebilme özelliği yalnızca premium kullanıcılarına özel olacak.

Premium Telegram Hikayelerde Ne Sunuyor?

Telegram Hikayeler

Telegram hikayelerinin premium özellikleri arasında daha uzun altyazı ekleme, kalıcı görüntüleme geçmişi (hikayelerinizi süresi dolduktan sonra bile kimin görüntülediğini görebileceğiniz anlamına geliyor), diğer kişilerin akışlarında daha üst sıralarda görünme ve 100 hikayeye kadar artırılmış bir sınır bulunuyor. Hikayeler dışında, premium üyelik ayrıca platformdaki tüm reklamları kapatıyor ve daha büyük dosya yüklemelerine, daha hızlı indirmelere ve deşifrelere olanak tanıyor.

Platformda hikaye paylaşmak oldukça kolay. Paylaştığınız hikayelere diğer kişileri etiketleyebilir, kitaplığınızdaki fotoğrafları ve videoları kullanabilir veya doğrudan uygulamadan çekim yapabilirsiniz. 6, 12, 24 ve 48 saat arasından dilediğinizi seçerek, hikayelerinizin ne zaman kaybolacağına karar verebilirsiniz. Ayrıca Instagram’daki gibi öne çıkanlar kısmı hazırlayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.