Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Telegram Hikayeler Geliyor (Herkes Kullanamayacak)

Telegram hikayeler özelliği kullanıma sunuldu ancak bu özelliği şu anda yalnızca premium aboneleri kullanabiliyor.

Telegram’ın yeni hikayeler özelliği geliyor ancak şirket bir Tweet’te, özelliğin şu an için yalnızca Premium kullanıcılarına açık olduğunu söyledi. Geçen ay, CEO Pavel Durov, diğer uygulamalardaki Hikayeler’den daha ayrıntılı kontrol sunan ve hikayeleri kimlerin görebileceğini ya da hikayelerin kaybolmadan önce ne kadar süre kalacağını seçmemize izin verecek yeni özelliğini duyurmuştu. Twitter’daki birden fazla kullanıcı yeni özelliğe eriştiğini belirterek, bu özelliğin oldukça kullanışlı olacağını ifade etti.

Telegram hikayeler, konuşma listesinin en üstünde baloncuklar olarak görünüyor ve Messenger’daki özelliğe benziyor. Kullanıcılar, bir dizi başka seçeneğin yanı sıra hikayelerini herkese açık paylaşabilir. Ek olarak Instagram’daki gibi bazı kişiler sınırlandırılabilir ya da yakın arkadaş grubuna eklenebilir. Paylaşılan hikayelere altyazılar ve bağlantılar eklenebilir hatta başka kullanıcılar etiketlenebilir.

Telegram Premium Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Telegram Hikayeler

Belirli bir kişinin gönderilerini görmek istemiyorsanız, onları kişiler bölümündeki “Gizli” listesine taşıyabilirsiniz. Bunun da ötesinde, kullanıcılar Hikayelerinin ne zaman sona ereceğini seçebilir. Diğer servisler gibi 24 saat içinde kaybolmalarını ayarlayabileceğiniz gibi 6, 12 veya 48 saat içinde kaybolmalarını da sağlayabilirsiniz. Hikayeler, profil sayfanızda kalıcı olarak bile görüntülenebilir.

Hikayeleri herkes görebilir ve kullanıcılar paylaştığınız hikayelere tepkiler ve yanıtlar gönderebilir. Ancak, Hikaye Göndermek için Telegram Premium abonesi olmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, Telegram’ın en son sürümüne ve Premium aboneliğe sahip olmanız gerekiyor. Ülkemizde premium aboneliğin fiyatı 70 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.