Tekken x Street Fighter İptal Edilmedi Ancak Süresiz Olarak Askıya Alındı

Yapılan açıklamaya göre, Tekken x Street Fighter geliştirmesinde bir takım yeni haberler var.

Harada’s Bar’ın (birkaç gün önce yayınlanan) son bölümü, görünüşe göre birçok Tekken ve Street Fighter hayranını hayal kırıklığına uğrattı. Bu bölümde Harada, Tekken x Street Fighter’ın durumu hakkında yorum yaptı. Ancak YouTube, Harada’nın gerçekte söylediklerini yanlış tercüme etti.

Tekken x Street Fighter

YouTube’un altyazılarına göre Harada, Tekken x Street Fighter’ın iptal edildiğini söyledi. Ancak Harada’nın gerçekte söylediği, oyunun askıya alındığıydı.

Harada bu durumu şu şekilde açıkladı: “İlk olarak videonun dakika 25 saniye 21 civarlarında “ima tomete masuyo” diyorum, bu aslında duraklama anlamına geliyor, fakat YouTube altyazısı bunu yanlış şekilde çevirmiş. Oyunun şu anda %30’u geliştirilmiş durumda ancak süresi olarak askıya alındı.” dedi.

ekken x Street Fighter’ı en son duyduğumuzdan bu yana geçen birkaç yılda hiçbir şey değişmedi. Harada, hem Bandai Namco hem de Capcom’un bu oyunu gerçekten yayınlamak istedikleri sonucuna vardı. Ancak firmalar doğru zamanı bekliyor.

“Fırsat doğduğunda TKxSF’nin geliştirmeye devam edeceğinden hala umutluyuz. Ancak böyle bir unvan sadece bir şirketin pazarlama ve markalaşma kolaylığı için taşınamaz ve aynı zamanda birbirlerinin geliştirme kaynaklarını da etkiler. Şimdilik sadece doğru fırsatı bekliyoruz.” denildi.

Açıkçası bu oyunu merakla bekliyoruz çünkü ikisi de video dövüş oyunlarının arasında yer alan iki efsane oyundur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol