Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 İçin Shaheen Oynanış Fragmanı Yayımlandı

Tekken 8 için yeni karakter oynanış fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Bu fragmanlarla beraber hangi karakterin oyunda yer alacağı doğrulanıyor.

Bandai Namco ekibi Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8 için yeni bir fragman yayınladı. Dövüş aksiyon oyunu için yayınlanan yeni fragman, oynanabilir karakter Shaheen‘i aksiyon içinde gösteriyor. Yayınlanan yeni içerikle beraber karakterin tasarımı ortaya çıkıyor ve aynı zamanda burada karakterin dövüş mekanikleri de gösteriliyor. Karakterin tasarımı ise gerçekten de dikkatleri üzerine çekiyor.

Tekken serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım hem hayranlar hem de yeni oyuncular tarafından bekleniyor. Çeşitli yenilemelerle beraber oyuncularla buluşmayı bekleyen yapım içerisinde hem görsel anlamda hem de mekaniksel anlamda devrimsel sistemlerin yer alacağı belirtiliyor. Bunun dışında geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda seride yer almayan birçok oynanış içeriği bulunacak.

Tekken 8 Merakla Bekleniyor

Oyun içerisinde seride yer almayan Heat adlı bir dövüş sistemi mekaniği yer alıyor. Bu mekanikle beraber karşılaşmalar artık daha agresif ve daha aksiyon dolu geçiyor. Seriye özgün bir mekanik olarak eklenmesi beklenen bu sistemle beraber hem parçalanabilir arenalar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor hem de heyecanın yoğunluğu büyük ölçüde artıyor diyebiliriz.

Tekken8ShaheenStock3

Bu mekanik dışında aynı zamanda Arcade Quest adlı bir tek oyunculu mod bulunuyor. Bu mod ile beraber kendine özgü bir karakter tasarlayabiliyor ve Tekken macerasında kendi yoluna bakabiliyorsun. Dolayısıyla bu da ilgi çekici bir içeriği bünyesinde barındırıyor.

Beklenen oyunlar arasında yer alan Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC platformu için 26 Ocak 2024 tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun aynı zamanda bir demo sürümünün yayınlanması planlanıyor. PlayStation 5 için bu demo sürümü 14 Aralık 2023‘te yayınlandı. Ek olarak Xbox Series ve PC için ise 21 Aralık tarihinde gelmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.