Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 İçin Hikaye Fragmanı Yayımlandı

Tekken 8 için resmi hikaye fragmanı yayınlandı. Sinematik geçişlerin yer aldığı bu fragmanda hikayenin temelini burada öğrenebiliyoruz.

Bandai Namco ekibi dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için resmi hikaye fragmanını yayınladı. Hikaye fragmanı ile beraber kaderine meydan okumaya kararlı Jin Kazama karakteri karşımıza çıkıyor ve ona karşı olan babası Kazuya Mishima ile arasındaki çatışma bizlere aktarılıyor. Yoğun dövüş sahnelerini ve aksiyon içeriğinin yer aldığı bu yapım yakında oyunculara sunulacak.

Sinematik sahnelerden oluşan bu yeni fragman içerisinde yoğun savaşlara yeni bir bakış açısı sunuluyor ve yumuşak geçişlerle beraber elbette en iyi oyun deneyimi bizlere aktarılmak isteniyor. Tekken evrenine aşina iseniz elbette burada ikonik karakterlerle beraber karşılaşabiliyor ve o sevdiğiniz karakterleri burada görmek elbette sizlere heyecanlandırabiliyor. Serinin en son ve en iyi oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu oyun, seri tarihinde ilkleri yaşatmak istiyor.

Tekken 8, 26 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

Farklı farklı oyun modlarının yer aldığı bu yapım içerisinde aynı zamanda seride yer almayan ve ilk defa karşımıza çıkacak olan Heat adlı bir mekanik yer alıyor. Bu yeni dövüş sistemi ile beraber karşılaşmalar aslında daha agresif ve daha aksiyon dolu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tekken serisine özgü oyun hissiyatını daha fazla deneyimlememiz için bu oyun mekaniği gerçekten de ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

5e54264831175775b31274139548c2db

Çok beklenen Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkışını yapmaya hazırlanıyor. PC sürümü Steam platformu üzerinden oyunculara sunulacak. Bunun dışında oyunun şu anda PlayStation 5 için bir demo sürümü bulunuyor.

Bu demo sürümü ile beraber oyunun bir kısmını ücretsiz olarak oynayabiliyor ve oyuna nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda Xbox Series ve PC için demo sürümü ise 21 Aralık’ta sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.