Tekken 7’ye Gelecek Olan İki Yeni Karakter Ortaya Çıkacak!

Tekken 7'nin yeni karakterleri açığa çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yıllardır konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Tekken 7 aralıksız yeni içerikler ile oyunculara sürekli yeni ve keşfedilebilir bir içerik yapısı sunmuştu. Bugün gelen detaylar ile oyunculara sunulacak olan iki karakter ortaya çıktı.

Dövüş oyunları arasında oldukça popüler bir seri haline gelen Tekken, yıllardır tüm platformlarda oynanmaya devam ediyor. 7’nci oyunu ile günümüzde güzel satış rakamlarına imza atmaya devam eden yapım bugün yine yeni karakter haberleri ile gündeme geldi.

Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre Bandai Namco, Tekken 7’ye gelecek olan yeni savaşçıları tanıtmış. Habere göre oyuna gelecek olan iki yeni karakterin adları Fahkumram ve Ganryu olarak duyurulmuş.

Gelecek olan iki yeni karakter de erkek olurken bu karakterlerin özellikleri hakkında fazla bilgi verilmiyor. Ancak karakterlerin kendilerine has saldırı özelliklerinin olacağı ifade ediliyor. Her iki karakterde Season Pass’in parçası olarak oyunculara sunulacak.

Yeni karakterler ne zaman yayınlanacak bilinmezken, oyunculara Tayland temalı yeni bir dövüş sahnesinin de sunulacağı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol