Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 7’den Shaheen Ve Lars’ın Oynanış Videosu Geldi

Yakın zamanda Playstaion 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak olan Tekken 7'den yepyeni bir oynanış videosu geldi.

Japonya’da Arcade makinelerinde uzun zamandır oynanabilen Tekken 7, bu sene Haziran ayında Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak. Ön siparişe açık olan oyun Unreal Engine 4 oyun motorundan gücünü alacak. Bekleyişin sürdüğü bugünlerde yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda Shaheen ve Lars‘ın dövüşüne tanık oluyoruz.

tekken 7 shaheen lars

Oyun Bandai Namco tarafından geliştiriliyor ve yayıncılığını da aynı firma üstleniyor. Bandai Namco’nun yayınladığı videoda, Shaheen ve Lars’ın üç rauntluk dövüşünü izleyebiliyoruz. Müthiş kombolar ve özel yetenekler bulunan videoda, oyunun ne kadar iyi bir görselliğe sahip olduğunu da görebiliyorsunuz.

Shaheen, Tekken serisine yedinci oyunla birlikte ekleniyor. Lars ise Tekken 6: Bloodline Rebellion’dan da hatırlayabileceğiniz bir karakter. Serinin önemli karakterlerinden biri olduğunu söyleyelim.

Oyunun piyasaya çıkacağı tarih, 2 Haziran 2017 olarak duyuruldu. Playstation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden oynanabilecek. Oyun şu an Steam üzerinden ön siparişe açık. 75 Türk lirası ödeyerek Tekken7’ye sahip olabilirsiniz. Steam sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Oynanış videosunu aşağıdaki ekranda görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.