League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

Teke Tek LoL Formatlı Red Bull Player One Başlıyor!

Red Bull Player One 24 Ağustos'ta başlıyor.

Türkiye’nin en iyi amatör duellocularının yarıştığı Teke Tek League of Legends turnuvası olan Red Bull Player One 2019 başlıyor. Tüm amatör esporcuların katılımına açık olacak olan turnuvanın ön elemeleri 24 Ağustos’ta başlayacak.

Eleme turunu geçip 16 oyuncunun yer alacağı Türkiye finalinde şampiyon olan oyuncu Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenecek olan finele katılmaya hak kazanmış olacak. 24 – 25 Ağustos’ta gerçekleştirilecek çevrimiçi elemeler ile başlayacak olan teke tek turnuvası nefes kesen maçlara ev sahipliği yapacak.

Eleme sonrasında finale kalma hakkı elde eden en iyi amatör 16 oyuncu, birinci olabilmek için mücadele edecekler. 24 -25 Ağustos ve 8 Eylül’de gerçekleştirilecek olan maçlarda oyuncular yeteneklerini sergileyecekler. Başarılı 16 oyuncu 22 Eylül’de Rot Espor Sahnesi Ataşehir’de karşı karşıya gelecek.

Günden güne popülaritesini artırmaya devam eden Redd Bull Player One Turnuvası’nın Türkiye şampiyonu Brezilya’da düzenlenecek olan Sao Paulo’da ülkemizi temsil edecek. Amatör oyuncular turnuva da profesyonel espor koçlarından Tek’e Tek yarışmanın da püf noktalarını öğrenecekler.

Turnuva ülkemizin dört bir yanında yer alan tüm amatör oyunculara açık olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol