Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge için geliştirici DotEmu bir oynanış fragmanı yayınladı.

DotEmu, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge için resmi bir oyun fragmanı yayınladı. Bu fragman size bu yeni 2B kavgacının oynanış mekaniği hakkında bir fikir verecektir.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, kökleri zamansız klasik kavga mekaniğine dayanan çığır açan bir oynanışa sahip olacak. Oyuncular, muhteşem piksel sanat ortamlarında kendi yollarına vurabilecek ve en sevdikleri Kaplumbağa ile tonlarca korkunç düşmanı öldürebilecekler.

Her Kaplumbağanın kendi becerileri ve hareketleri olacaktır. Böylece oyuncular bir dövüşçü seçebilir ve rakiplerini yenmek için radikal kombinasyonlar kullanabilir. Oyuncular ayrıca nefes kesici aksiyon ve çirkin ninja yetenekleriyle dolu yoğun dövüşler yaşayacaklar.

Ek olarak, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in savaşları, Tee Lopes’in orijinal müziğiyle destekleniyor. Tee Lopes daha önce Sonic Mania, League of Legends ve Monster Boy and the Cursed Kingdom gibi oyunlar için çeşitli müzikler yapmıştı.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in henüz resmi veya tahmini bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak bizim tahminimizce bu yılın sonlarına doğru ya da 2022 yılının başlarında piyasaya sürülecektir. Oyun için yayınlanmış olan oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilir ve oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge - Gameplay trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.