Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Teardown Konsol Sürümlerinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sabre Interactive ve Tuxedo Labs, Teardown'ın konsol versiyonunun çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca dört DLC içeren projenin gelecek planlarını da öğrendik.

Geçtiğimiz Nisan ayında PC’ye çıkan, hırsız rolünü üstlenmemizi sağlayan Teardown, yeni platformları fethetmeye hazırlanıyor. Tuxedo Labs’ın çok satan yıkım tabanlı soygun oyunu 15 Kasım‘da PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak. Oyunun yayınlandığı günden itibaren PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Premium aboneliklerinde mevcut olacağını da belirtelim.

Teardown yalnızca dijital olarak değil, kutulu versiyonuyla da satışa sunulacak. Yayıncı Sabre Interactive üç baskı hazırladı:

 • Standart Sürüm (29,99 Dolar) oyunun temel sürümünü içerecek.
 • Deluxe Sürüm (39,99 Dolar) oyunun temel sürümüne ek olarak Time Campers eklentisini de içerecek ve aynı zamanda bize ikinci genişletme olan Folkrace’a erişim sağlayacak.
 • Ultimate Sürüm (49,99 Dolar) temel oyunu, Time Campers DLC’yi ve Quilez R0113R robotunu sunacak ve ayrıca Folkrace genişletmesine ve iki DLC’ye daha erişmemizi sağlayacak.

Teardown Xbox Fiyatı Sudan Ucuz!

Teardown Konsol Sürümlerinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

PlayStation fiyatı henüz belli olmayan oyunun Xbox fiyatı beklenenden çok daha ucuz olarak açıklandı. Steam‘de 390 TL’den satılan oyunun Xbox sürümü yalnızca 85 TL olarak açıklandı. Ultimate sürümü satın almak isterseniz, 141 TL ödemeniz yeterli.

Teardown için gelecek planları şu şekilde:

 • Time Campers – DLC 15 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Bu DLC’nin aksiyonu Vahşi Batı’daki bir maden kasabasında geçecek. Yeni olay örgüsü konularını, silahları ve dönem araçlarını tanıtacak.
 • Folkrace – ikinci DLC’nin 2024 baharında çıkması planlanıyor. Genişletme, oyuncuların yeni yarış modlarında ve yıkıcı zorluklarda benzersiz araçlar kullanmasını sağlayacak.
 • Folkrace DLC 3 ve Folkrace DLC 4 – 2024’te piyasaya sürülmesi beklenmesine rağmen bunlarla ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.