Teamfight Tactics

MMORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

9.5

Kullanıcı

Teamfight Tactics Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Teamfight Tactics Mart ayında mobil platforma gelecek.

Günümüzün en çok oynanan bilgisayar oyunları arasında yer alan League of Legends geçtiğimiz aylarda oyuncularına yeni bir mod sunmuştu. Mobil platforma da gelecek olan bu modun adı Teamfight Tactics olarak belirlenmişti. Yeni mod mobil platforma yeni bir oyun olarak gelecek.

Teamfight Tactics Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu 2

Riot Games’in milyonlara ulaşan oyunu olarak adından söz ettiren League of Legends kısaca LoL geçtiğimiz aylarda oyuncularına Teamfight Tactics adında bir mod sunmuş ve bu mod oldukça beğenilmişti. Yeni modun mobil platformda yeni bir oyun olarak karşımıza çıkacağını da geçtiğimiz yıl sizlerle paylaşmıştık. Aylardır Google Play üzerinde ön kayıtlar alan Teamfight Tactics bugün gelen bilgiler ile nihayet çıkış tarihine kavuşmuş.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Teamfight Tactics mobil platform oyuncularına Mart 2020’de sunulacakmış. Habere göre yapım Android ve iOS platformların da Mart ayı içerisinde lansmana çıkacağı belirtilen yapım tüm oyuncular tarafından deneyimlenebilecekmiş. Oyun bilgisayar sürümüne göre mobil sürümde daha net ve daha iyi grafik açılarına sahip olacakmış. Özellikle oyunun arayüzü kullanıcı dostu olacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol