Teamfight Tactics

MMORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

9.4

Kullanıcı

Teamfight Tactics: Elementlerin Yükselişi Oyuncuların Beğenisine Sunuldu!

League of Legends'ın yeni güncellemesi oyunculara epey yenilik getiriyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Popüler oyunlar arasında yer alan League of Legends’ın Taktik Savaşları olarak oyunculara sunulan oyun modu Teamfight Tactics yenilikler ile oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Yenilikler güncelleme eşliğinde yayınlandı.

blank

Riot Game’in Haziran ayında piyasaya sunduğu strateji oyun modu Teamfight Tactics tüm oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Otomatik savaş türünde bir deneyim sunan Teamfight Tactics oyunculara derin bir oynanış sunarken yeni gelen güncelleme ile oyunculara yepyeni bir deneyim sunacak olan ‘TFT Set 2 – Elementlerin Yükselişi’ yayınlandı.

Güncelleme TFT 9.22 yaması ile birlikte dereceliler kapalı olarak oyuna gelirken 9.23 yaması ile birlikte TFT derecelileri de aktif olacak. Oyuncular Set – 2 erken dönemi boyunca yeniliklere alışabilecek, yeni sınıfları ve elementleri deneyimleyerek neler yapabileceklerini keşfedebilecekler.

Elementlerin Yükselişi adındaki yeni güncelleme ile oyun içerisine 50 şampiyon, 12 sınıf, 13 element ve çeşitli renk paketi  seçenekleriyle farklılaşan arena görünümleri eklendi. Oyuncular gelen güncelleme ile arenalarını kişiselleştirebilir, farklı sınıf ve element kombinasyonları ile şampiyonlara ilave güçlendirmeler yapabilirler.

Aynı sınıfa ait olan şampiyonları da toplamayı başaran oyuncular ekstra güçlendirmeler kazanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol