Teamfight Tactics

MMORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

9.5

Kullanıcı

Teamfight Tactics 10.8 Yamasında Yeni Bir Unit Geliyor

Teamfight Tactics yeni dengelemeler ve yeni bir unit alıyor.

Teamfight Tactics ve League of Legends‘sın 15 Nisan’da gelecek olan 10.8 yaması’nda çeşitli değişiklikler mevcut. Riot Games’in otomatik savaşçı oyununa 10.8 yaması ile birlikte yeni bir Unit geliyor ve bu League of Legends’dan tanıyacağınız bir şampiyon olan Xerath olacak.

Şu anda LoL yaması 10.8’de olduğu gibi, henüz PBE üzerinde test etmek için muazzam bir denge değişikliği yok, ancak aşağıya bakmak için birkaç temel özellik ince ayarı var. Infiltrator, Protector, Rebel, Blademaster, Dark Star ve Sorcerer özellikleri, bu test döngüsünde yepyeni efektler görüyor ve bazı dört, altı, sekiz ve dokuz Champ birimi bonusu ekledi. Bu, ekstra saldırı hasarı, büyü gücü, kalkan ve diğer efektleri görmeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Bu yamada bazı değişikliklerden biri olan şampiyon, Wukong. Şu anda sadece bir güncelleme görüyor olsa da, önemli bir şey: yetenek hasarı büyük ölçüde arttı.

Teamfight Tactics 10.8 Yeni Unit

Teamfight Tactics, League of Legends’ın büyücüsü olan Xerath‘ı yeni bir unit olarak ekliyor. Tier 5 olarak gelecek olan Xerath’ın özelliği ise Dark Star ve Sorcerer olacak. Abyssal Bombardment yeteneği ise rastgele düşmanlara atması için League of Legends’da ki ultisi getirilmiş. Ultisinin hasarı ve süresi ise şu şekildedir:

  • 350/450/2500 Hasar
  • 6 / 8 / 45 Saniye

Ayrıca meteorlar hedeflerini öldürürse, tüm bitişik düşmanlar [% 50 taban] büyü hasarı alır ve 1,5 saniye sersemler.

Teamfight Tactics 10.8 Trait Değişikliği

  • Infiltrator: Yayılma anında yenilenen% 120 (6 Şampiyon) bonus saldırı hızı.
  • Protector: Bonus% 45 maksimum can kalkanı (6 Şampiyon)
  • Rebel: Bonus 275 kalkan ve% 15 hasar (9 Şampiyon)
  • Blademaster: % 100 tetikleme şansı (9 Şampiyon)
  • Dark Star: +45 saldırı gücü ve büyü gücü (9 Şampiyon)
  • Sorcerer: 4 Şampiyonda büyü gücü %40’dan %45’e, 6 Şampiyonda büyü gücü %80’den %85’e, 8 Şampiyonda büyü gücü %150 olarak değişti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol