Taste of Power Erken Erişim Oyunu Olarak Yayınlandı!

Taste of Power erken erişim oyunu olarak bilgisayar oyuncularına sunuldu.

4 Aralık’ta Steam’de erken erişim oyunu olarak yayınlanan Taste of Power 2019 yılında tam sürüme geçiş yapacak. Oyun Steam’de 25.00 TL olarak satılıyor.

Strateji oyunları arasına 4 Aralık’ta katılan Taste of Power erken erişim oyunu olarak şu sıralar oynanmaya başlandı. Steam’de 25.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun ücretsiz bir demo versiyonunu da oyunculara sunuyor. Sadece İngilizce dil desteğine sahip olan yapım tek oyunculu olarak oynanabiliyor. Orta çağ döneminde savaşacağımız oyunda şehirler inşa edecek, kaynaklar toplayacak ve askerler yetiştirerek savaşlara katılacağız.

Oyun içerisinde şehrimizi dışarıdan gelebilecek olan saldırılara karşı koruyacak, yeni yerler fethetmek için stratejik politikalar izleyeceğiz. Yeni yerleşim yerleri de keşfedeceğimiz yapım da birbirinden farklı çok sayıda asker türü yer alıyor. Bu askerlerin de kendilerine özgü saldırı teknikleri ve savaş stratejileri yer alıyor. Örneğin Çin askerleri düşmanı ok yağmuru ile Moğol atlıları ise güçlü saldırılar ile düşmanlarını etkisiz hale getirebiliyorlar. Oyuncular çeşitli ticaret kervanları ile gelir elde edebilecekler.

Alfa test sürecinden bu yana yeni asker türleri, yeni bina yapıları ve daha bir çok yeni içerik ile destekleklenen Taste of Power 21 Mayıs 2019’da tam sürüme geçiş yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol