Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tarihi Akışını Değiştirdiğimiz Kingmakers’tan Yeni Fragman

Zamanda geriye giderek savaşın yıktığı bir Orta Çağ dönemine giriş yaptığımız Kingmakers farklı oyun tarzıyla gelmeye hazırlanıyor.

Yayıncılığını tinyBuild ve geliştiriciliğini Redemption Road Games stüdyosunun üstlendiği Orta Çağ temalı üçüncü şahıs nişancı strateji oyunu Kingmakers için yepyeni bir fragman yayınlandı. Wreak Havoc adındaki yeni video oyunda yer alan detayları bizlere sunuyor ve aynı zamanda oyunun nasıl bir ortama sahip olacağını aktarıyor.

Fragmanın detaylarına bakacak olursak ilk etapta motosikletiyle beraber son sürat gitmeye başlayan ana karakterimiz savaş alanına geldikten sonra duruyor ve burada çatışmaya dahil oluyor. Düşmanlara karşı gelebildiğimiz bu oyunda teknolojik silah türleriyle tehditleri ortadan kaldırabiliyor ve kanlı sahnelerde baş başa kalabiliyoruz. Oyun içerisinde gerçekten de garip bir tarz bulunuyor. Yani Orta Çağ temasıyla bezeli bu yapımda motosikletimizle beraber gezmek oldukça garipsenecek bir durum.

Kingmakers’ta Zamanda Geriye Gidiyoruz

Destansı aksiyon ve strateji deneyimiyle beraber yer alabileceğimiz yapımda modern silahlardan oluşan geniş bir cephaneliğe erişebiliyor ve zamanda geriye giderek savaşın yıktığı bir Orta Çağ dönemine giriş yapabiliyoruz. Tarihin akışını değiştirebileceğimiz ve geleceği kurtarabileceğimiz yapımında kendi krallığımızı kurabiliyor, silahlarımızı kuşanabiliyor ve binlerce kişilik ordunun tek başımıza yönetimini üstlenebiliyoruz. Kingmakers oynanması gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Kingmakers

Geçmişi fethedip geleceği kurtarabileceğimiz oyunda yaklaşık olarak 500 yıl öncesine geçiş yapabiliyor ve Orta Çağ İngiltere’sine doğru adım atabiliyoruz. Girdiğimiz her savaşta binlerce askerin aynı anda savaştığı devasa ölçekteki haritada bulunuyor ve burada gerçek zamanlı olarak bir simülasyon sisteminin işlediğini aktarabiliyoruz. Savaş alanındaki her kararla gidişata yön verebiliyor ve tüm gidişatı kendi lehinize çevirmek durumunda kalıyorsunuz.

Dikkat çekici içeriğiyle beraber Kingmakers, 2024 yılında Steam üzerinden PC için çıkmaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.