Tannenberg’de 21 Nisan’a Kadar Kurt Saldırıları’da Yer Alacak!

Tannenberg'de 21 Nisan'a kadar kurt saldırılarını konu alan bir etkinlik olacak.

2017’den bu yana Steam’de bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanan Tannenberg 13 Şubat 2019’da tam sürüme geçiş yapmıştı. Şu sıralar yeni bir etkinlik ile gündeme gelen yapım, 21 Nisan’a kadar oyuncularına kurt saldırıları sunacak.

Birinci Dünya Savaşı’nı oldukça gerçekçi bir yapı ile oyunculara sunan Tannenberg o dönemin silahları ve içerikleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım, Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Şu sıralar kurt saldırılarına da maruz kalan oyuncular hem aksiyon hem de korku dolu anlar yaşıyorlar.

Tannenberg’in Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan paylaşıma göre 12 Nisan – 21 Nisan tarihleri arasında oyun içerisinde kurt saldırıları da karşımıza çıkacakmış. Ormanın derinliklerinden gelen kurt ulumaları kısa süre sonra yerini sessizliğe bırakıyor ve ardından da kurtlar insanlara saldırmaya başlıyorlar. Aç kalan kurtlar insanları avlamaya çalışacak ve sürü halinde saldırılar gerçekleştirecekler. Etkinlik şeklinde sadece kış haritaları üzerinde yer alacak olan kurtlar 21 Nisan’a kadar oyun içerisinde saldırılar gerçekleştirecek.

Aşağıda yer alan video ile kurt saldırılarını görebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol