Tannenberg Şubat Ayında Tam Sürüme Geçecek!

Tannenberg 13 Şubat'ta tam sürüme geçiş yapacak.

2017 yılının Kasım ayında sadece bilgisayar platformu için Steam üzerinden yayınlanan Tannenberg erken erişim oyunu olarak oynanıyordu.

Yaklaşık 1 yıldır erken erişim oyunu olarak oynanabilen Tannenberg nihayet tam sürüme geçiş tarihini duyurdu. Birinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuları aksiyon ve gerilim dolu bir ortama götüren yapım 13 Şubat’ta tam sürüme geçiş yapacak. Blackmill Games ve M2H iş birliği ile geliştirilen oyun, bu sabah yapılan ortak basın toplantısı ile Tannenberg’in 13 Şubat’ta tam sürüme geçiş yapacağı duyuruldu. Duyuruda özel bir kış saldırısına da değinildi. Ayrıca tam sürüm ile Bulgaristan’da resmen oyun içerisine dahil edilmiş olacak.

64 oyuncuya kadar çoklu oynanabilen Tannenberg, sürükleyici ve gerçekçi yapısı ile de oldukça tatmin edici bir savaş ortamına sahip. O dönemin silahlarını ve şartlarını oyunculara en gerçekçi şekilde yansıtan başarılı yapım, tam sürüme geçişi ile bazı içerikler de alacak. Sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olan yapım, tam sürüme geçiş yapınca farklı dil destekleri alacak mı henüz bilinmiyor. 11 Kasım’a  kadar yüzde 50 indirimle satılan oyun 32.00 TL yerine 16.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. 11 Kasım’dan sonra oyunun fiyatı eskisi gibi 32.00 TL olacak.

Kış savaşlarına ağırlık verecek olan yapım, 13 Şubat’ta tam sürüme geçiş yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>