Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gunner Heat PC: Gerçekçi Tank Simülasyonu Duyuruldu

Gunner, HEAT, PC!, esas olarak tek oyunculu moda odaklanan bir tank simülasyonu olacak. Bütün modern tanklar oyunda bulunacak.

Bağımsız stüdyo GHPC Dev, modern tankları kontrol etmemizi sağlayan bir simülatör olan Gunner Heat PC‘yi Steam‘de yayınlamayı planladığını duyurdu. Oyunun 2022 yılında çıkış yapacağı açıklandı.

Bu oyun için heyecanlıysanız beklemek zorunda değilsiniz. Oyunun ücretsiz demo versiyonu Itch.io’da yayınlandı ve Patreon üzerinden geliştirici ekibi destekleyen kullanıcılar, düzenli olarak güncellenen test sürümlerine erişebilecek.

Gunner Heat PC

Gunner Heat PC Neler Sunacak?

Geliştiricilerin amacı, bir yandan güçlü bir simülatör olacak, diğer yandan yüksek oynanabilirlik sunan bir oyun geliştirmek. GHPC Dev, küçük bir ekip ancak geliştiriciler, yüksek düzeyde kalite sağlamak için çok çaba sarf etmiş.

Gunner Heat PC‘nin tank ekipleri için Amerikan seslerinin uygulanmasını gösteren aşağıdaki videoyu izledikten sonra verilen emeği siz de görebilirsiniz.

Önemli olan, oyun şu anda sadece tek oyunculu deneyim için tasarlandı. Proje, çoğu çağdaş tank oyunlarının çok oyunculu yapısından bıkmış insanlar için büyük bir zevk olacak. Ayrıca oyun, bu F2P oyunları kategorisinde egemen olan ekonomik sistemlerden bıkan oyuncular için mükemmel olan geleneksel bir tam fiyattan satılan oyun olacak.

Bu, çok oyunculu seçeneğin olmayacağı anlamına gelmez. Yaratıcılar ayrıca şu anda diğer şeylerin yanı sıra bir grup kullanıcının tek bir tankta oynamasını sağlayacak bir işbirliği modu üzerinde çalışıyor. Diğer planlar muhtemelen bir PvP modunu içerecek ancak şimdilik öncelik, mümkün olan en iyi tek oyunculu deneyimi sağlamak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.