Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tamamen Yetişkinlere Yönelik İlk Marvel Dizisi: Echo’dan Yeni Fragman

Marvel'ın yetişkinlere yönelik dizisi Echo ile Daredevil ve Kingpin geri dönecek. Dizi, 10 Ocak 2024'te Disney Plus'ta yayımlanacak.

Bir Marvel dizisi, ilk kez Hulu’nun yanı sıra Disney Plus’ta yayımlanacak. Marvel’ın tamamen yetişkinlere yönelik olarak tanımladığı yeni dizisi Echo, tüm bölümleri direkt olarak izlenebilecek şekilde 10 Ocak 2024’te Disney Plus Türkiye’den izlenebilecek. Bu dizi ile Kingpin ve Daredevil gibi sevilen kahramanlar da ekranlarımıza geri dönecek.

Maya Lopez (Alaqua Cox) ve Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio) arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanacak olan dizi, Hawkeye’ın bir yan ürünü olacak. Yeni fragmanda da görüldüğü üzere, dizide bol bol kan ve vahşet olacak. Bu özelliğiyle tamamen yetişkinlere yönelik olan ve çocuklara uygun olmayan dizi, aile dostu olarak bildiğimiz Disney için yeni bir deneme olacak.

Echo ile Kingpin ve Daredevil Geri Dönecek

Tamamen Yetişkinlere Yönelik İlk Marvel Dizisi: Echo'dan Yeni Fragman

Echo‘nun kadrosunda Cox ve D’Onofrio’nun yanı sıra Chaske Spencer (The English), Graham Greene (1883), Tantoo Cardinal (Killers of the Flower Moon), Devery Jacobs (Reservation Dogs) ve Zahn McClarnon (Reservation Dogs) yer alıyor. Dizinin tüm bölümlerinin yönetmenliğini ise Sydney Freeland (Navajo) ve Catriona McKenzie (Gunaikurnai) üstleniyor.

İlk olarak Loki‘nin ikinci sezonunun ardından yayımlanması planlanan dizi, Marvel’ın son dakika kararları sebebiyle ertelendi. Kullanıcıları çok fazla dizi ve filme boğduğuna karar veren Marvel, bu yapımı önümüzdeki seneye ertelemeye karar verdi. Loki dizisi bu hafta tamamlanacak ve The Marvels ise 10 Kasım’da vizyona girecek. Önümüzdeki sene ise Echo ile MCU kaldığı yerden devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.