Tam Dokuz Oyun Steam’de Şuan Ücretsiz Olarak Veriliyor

Steam'de ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Evde kalın kampanyası güçleniyor ve sınırlı bir süre için Steam, koronavirüs nedeniyle evde kalan kullanıcıları için ücretsiz olan dokuz oyun var. Ücretsiz olarak verilen oyunların arasında Goat of Duty kesinlikle ve muhtemelen en çekici olanıdır, ancak diğerlerinin kendi cazibeleri vardır. Steam üzerinden ücretsiz olan oyunlar aşağıdadır.

blank

Daha önce Steam’in ücretsiz olarak sunduğu oyunların haberini yapmıştık ve bu haberlere bir yenisi daha ekleniyor. Tam 9 oyun şuan Steam üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor ve içerisinde birbirinden güzel oyunlar mevcut. Hadi gelin oyunlara kısaca bir göz atalım.

Steam‘in 27 Mart 2020 tarihinden itibaren kısa bir süreliğine oyunculara ücretsiz olarak dağıttı oyunların listesi aşağıdaki gibidir.

Bu ücretsiz olarak verilen oyunlarından Drawful 2 biz bu yazıyı yazarken ve daha öncede haberini yaptığımız gibi ücretsiz olarak dağıtılmaya bir kaç gün önce başladı eğer oyuna sahip olmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmak zorundasınız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol