Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Take Two, GTA 5, Borderlands 3 Ve RDR 2 İçin Satış Rakamlarını Paylaştı

Take Two Interactive en son yaptığı açıklamalarda, GTA 5, Red Dead Redemption 2, Borderlands 3, NBA 2K20 ve The Outer Worlds'ün satış rakamlarını açıkladı.

2020 mali yılının ilk çeyreğindeki kazanç konferansı sırasında Take Two Interactive, Grand Theft Auto 5, Red Dead Redemption 2, Borderlands 3, The Outer Worlds ve NBA 2K20 için bazı yeni satış rakamlarını paylaştı.

Take Two GTA 5 Borderlands 3 Ve RDR 2 İçin Satış Rakamlarını Paylaştı 1

Take Two Interactive yaptığı açıklamada Grand Theft Auto 5’in dünya çapında 135 milyondan fazla sattığını açıkladı. Ayrıca, oyunun satışları, 2020 yılının ilk çeyreğinde Epic Games Store’daki ücretsiz dağıtım kampanyasının ardından önemli derecede artış yakaladı.

Öte yandan, NBA 2K20 14 milyondan fazla satış yaptı. Şimdi birçok oyuncu oyunun ganimet kutularını eleştirirken, basketbol oyununun hala iyi sattığı görülüyor. Örneğin, NBA 2K serisi tekrarlayan tüketici harcamalarının ilk çeyrekte yıllık %126 arttığını gördü. Yani, bir sonraki NBA 2K oyunlarının daha az MTX veya ganimet kutusuna sahip olmasını beklemeyin. Bu satışlardan gelir elde eden hiç bir firma bu özellikleri kaldırmayacaktır.

Buna ek olarak, Borderlands 3 tüm platformlarda 10.5 milyon adet satarak 10 milyon hedefini geçti. Red Dead Redemption 2 tüm platformlarda 32 milyondan fazla satış rakamına ulaşırken, son olarak, The Outer Worlds şu ana kadar tüm platformlarda 2.8 milyon adet sattı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.