Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tactics Ogre Reborn Çıkış Tarihi Belli Oldu

PSDeals, henüz duyurulmamış olan Tactics Ogre Reborn'un çıkış tarihini ve oyunla ilgili bazı yeni bilgileri sızdırdı.

Square Enix’in yeni oyunu Tactics Ogre Reborn çıkış tarihi, ekran görüntüleri ve yeniden yapımda yapılan değişiklikler hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Tactics Ogre Reborn, sektördeki en kötü saklanan sırlardan biri ve ilk olarak Nvidia GeForce Now sızıntısında ortaya çıktı.

Tactics Ogre ilk olarak 1995 yılında Japonya’da Super Nintendo’da Tactics Ogre: Let Us Cling Together olarak piyasaya sürüldü. Oyun daha sonra Sega Saturn ve orijinal PlayStation’a taşınacaktı ancak çoğu hayran, PlayStation Portable için piyasaya sürülen oyunun 2010 versiyonuna aşina olacak. GeForce Now sızıntısından sonra oyun bir süre sonra doğrulandı. Bugün ise Tactics Ogre Reborn çıkış tarihi ortaya çıktı.

Tactics Ogre Reborn Çıkış Tarihi

Tactics Ogre Reborn Çıkış Tarihi

Tactics Ogre Reborn çıkış tarihi 11 Kasım 2022 olarak açıklandı. Oyun, PS4 kopyasına sahip kişiler için dijital PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme seçeneği ile PS4 ve PS5 için çıkış yapacak. Sayfada ayrıca Tactics Ogre Reborn’u çalışırken gösteren ve bunun PSP versiyonunun bir güncellemesi olduğunu ve yepyeni bir oyun olmadığını doğrulayan ekran görüntüleri de mevcut.

Bunun bir sızıntı olduğunu ve Square Enix veya Sony tarafından resmi bir açıklama yapılana kadar tüm bilgilerin dikkat ile alınması gerektiğini de belirtelim. Tactics Ogre Reborn, oyunun PSP versiyonunda olmayan bazı yeni özelliklere sahip olacak. PSP Tactics Ogre’de, tüm birimleri etkileyen sınıf çapında bir seviye yönetim sistemi varken Tactics Ogre Reborn, birim birim seviye atlama sistemi ile sınırlı sınıf ilerlemesine sahip olacak.

Ek olarak, savaşlar artık daha hızlı oynanacak, bir otomatik kaydetme özelliği olacak ve kontrol şeması ve kullanıcı arayüzü, kullanımlarını kolaylaştırmak için yükseltilecek. Karakter ve arka plan çizimi yüksek çözünürlükte yeniden yaratıldı, ara sahneler için İngilizce ve Japonca sesler var ve tüm müzikler canlı performanslarla değiştirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.