Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

System Shock Fiyatı 67 TL’den 399 TL’ye Çıktı!

System Shock da zam dalgasına yenik düşen oyunlar arasında yerini aldı.

System Shock fiyatı da zam dalgasına yenik düştü. Dünya çapında ve özellikle ülkemizde fazlasıyla artan enflasyon sebebiyle zor günlerden geçiyoruz. Döviz kurlarının da yükselmesi ile son kale olarak adlandırılan Steam’de de fiyatlara devasa zamlar gelmeye başladı.

Adeta fiyatı 1.100 TL civarına çıkmış olan Modern Warfare 2‘ye tepki olarak 67 TL fiyat etiketiyle satılan System Shock fiyatı bir anda 399 TL‘ye yükseldi. Yurt dışında ön sipariş fiyatı 45 dolar olarak açıklanan oyun, henüz çıkmadan zamlanan oyunlar kervanına katıldı. Yapımcılar unutmuş olacak ki oyun Epic Games Store’da hala 69 TL!

System Shock Fiyatı Zamlandı

System Shock

Biz bu haberi yazdığımız sırada 45 doların 820 TL olduğunu düşünürsek, zaten 67 TL fiyat etiketi gerçekten bedava gibi kalıyordu. Bunun yanı sıra yerel fiyatlandırma ile yine de oyunun yarı fiyatına satıldığını da belirtelim. Ayrıca System Shock Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağı için uygun fiyatıyla Türk oyuncuların gönlünü kazanmıştı.

Bilmeyenler için System Shock Remake’deki hikaye 2072’de geçecek. Aksiyon, TriOptimum şirketine ait Citadel uzay istasyonunda yaşanacak. Oyuncu, yeni bir biyolojik silah türündeki değerli verileri çalma ve mekana girme görevi verilen bir bilgisayar korsanı rolünü üstlenecek ancak istasyon Shodan isimli yapay zeka tarafından ele geçirildi.

Görevi tamamlamanın bir ödülü olarak, kahramana en yeni nörolojik implant verildi. Ciddi operasyondan sonra, kahramanın altı ay boyunca komada dinlenmesi gerek. Uyandığında, kahramanı, eylemlerinin bir sonucu olarak, Shodan’ın etik kısıtlamalardan mahrum bırakıldığını ve tüm istasyonun kontrolünü ele geçirdiğini, mürettebatı mutantlara veya robotlara dönüştürdüğünü ve güvenlik sistemlerini yeniden programladığını keşfetti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.