Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

SYNCED, Türkçe Dil Desteği ile Bugün PC’ye Çıktı

NExT Studios tarafından geliştirilen hızlı tempolu eşli nişancı oyunu SYNCED, Türkçe dil desteği ile birlikte Steam ve Epic Games Store'da yayımlandı.

Tencent’in çatısı altındaki NExT Studios tarafından geliştirilen SYNCED, bugün itibarıyla resmi çıkışını gerçekleştirdi. Türkçe arayüz ve seslendirme desteğine sahip olan yeni çevrimiçi nişancı oyunu, PUBG Mobile’ın arkasındaki Level Infinite yayımlıyor. Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de ücretsiz çıkan yapım, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerine bu kış kavuşacak.

SYNCED, oyuncuları önceden insan olan ancak nanoteknolojik bir felaketin ardından ölümcül yaratıklara dönüşen Nanoların kol gezdiği, Meridyen adında harap olmuş bir bölgeye götürüyor. Koşucu rolünü üstlenen oyuncular burada, değerli bir nano enerji kaynağı olan Nerva’nın peşine düşüyor. Üç kişilik co-op bir oynanışa sahip oyunda Koşucular, birbirinden farklı özel yeteneklere sahip karakterlerden istediklerini seçerek hem PVE hem de PVP haritalarında yapay zeka veya gerçek oyunculara karşı savaşabiliyor.

SYNCED Steam ve Epic Games Store’da Yayında

SYNCED steam

SYNCED’i benzer oyunlardan ayıran en önemli yenilik ise Yoldaş sistemi. Oyuncular Üstün Nano adı verilen gelişmiş nanolarla senkronize olarak onları kontrol edebiliyor ve Yoldaş Nanolara dönüştürerek takımlarının gücüne güç katabiliyor. Ayrıca Yoldaş Nanolarının becerilerini oyun tarzlarına göre stratejik olarak şekillendirerek savaşın gidişatını değiştirebiliyorlar. Ayrıca oyuncuların tek başlarına mücadele edebilecekleri bir mod da mevcut.

Oyundaki kişiselleştirme seçeneklerinden biri olan Silah Teknolojisi, oynadıkça sıradan silahların mekaniklerini aşan farklı özellikler sunacak. Mermilerin düşmanları takip etmesini sağlamak, kara delik oluşturarak düşmanları bir araya toplamak veya elektrik saldırıları ile tüm düşmanları küle dönüştürmek bunlardan sadece birkaçı. Geliştirici NExT Studios gelecekte de oyuna yeni Koşucular, Nanolar, haritalar ve daha fazlasını eklemek için çalışmalarına devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.