Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sylvester Stallone’lu Tulsa King Fragmanı Yayınlandı

Tulsa King isimli dizi, 13 Kasım'da iki bölümle prömiyer yapacak.

Sylvester Stallone’un suç draması Tulsa King için geri sayım başladı. Paramount, yaklaşmakta olan dizi için yeni bir fragman ve poster yayınladı. Yeni fragmanda New York mafyası capo Dwight “The General” Manfredi’yi, 25 yıl ağzını kapalı tuttuktan sonra patronlarından beklediği karşılamayı göremeyerek ve hapis yattığını görüyoruz.

Tulsa’ya ulaştığında ve mafya ailesinin kalbinde pek fazla ilgiye sahip olmayabileceğini fark ettikten sonra, kendi imparatorluğunu inşa etmek için birkaç komik dönüş yapan tuhaf karakterlerden oluşan bir paçavra “ekibi” topladığını görüyoruz. Dwight’ın ayrıca, hatalar komedisine bolca yer bırakan tuhaf mafya tarzında bir kadına kur yaptığını da görebilirsiniz.

Tulsa King Fragmanı Yayınlandı

Tulsa King

Fragmana bakıldığında dizi, komedi alt tonlarıyla heyecan verici bir mafya hikayesi olacak. Ekteki posterde, Slyvester Stallone gösterişli gri bir takım elbise içinde, mafya ailesinden intikam almaya hazır yanan bir biniş kartıyla purosunu yakarken görülüyor. Yellowstone’un yaratıcısı Taylor Sheridan ve The Sopranos’un baş yapımcısı Terence Winter tarafından yaratılan dizide, Stallone başrol olacak.

Dizide ayrıca Andrea Savage, Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, A.C. Peterson, Garrett Hedlund ve Dana Delany yer alıyor. Suç dramasının yürütücü yapımcı kadrosu Sheridan, Winter, Stallone, David C. Glasser, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Allen Coulter ve Braden Aftergood gibi isimlerden oluşuyor.

Tulsa King, Yellowstone’un 5. Sezon galasının hemen ardından, Paramount Plus‘da 13 Kasım‘da iki bölümle prömiyer yapacak. Bundan sonra her Pazar yeni bölümler gelecek. Bu arada, aşağıdan yeni fragmana göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.