Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SWTOR 5.1: Jedi Under Siege Güncellemesi Aralık’ta Geliyor

SWTOR'un hikayesi genişliyor.

Bioware bu hafta Star Wars temalı MMORPG oyunu Star Wars: The Old Republic için 5.1: Jedi Under Siege isimli güncellemesi için bilgi verdi. Hikaye güncellemesi olacak olan 5.1: Jedi Under Siege Aralık ayında çıkacak ve oyuna yeni içerikler eklenecek.

swtor 5 1 jedi under siege guncellemesi aralikta geliyor 1

SWTOR’un yeni güncellemesi ve hikaye örgüsü hem Republic, hem de Empire taraflarında oynanabilecek ve bazı fark edilir değişiklikler yer alacak. Level 70 karakteri olan herkes bu yeni hikayeyi deneyimleyebilecek. Dolayısıyla 70. seviye bir karakteriniz yoksa Aralık ayından önce o seviyeye ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Star Wars: The Old Republic çıkalı uzun zaman geçti ve oyun açıkçası en iyi hikaye anlatımına sahip MMORPG’ler arasında yer alıyor. Single player oyun hissi veren hikaye örgüsü pek çok kişi tarafından takdir edilirken, bu yeni güncelleme çıktığı zaman pek çok oyuncunun da SWTOR’a geri döneceği düşünülüyor.

SWTOR şu anda free to play olarak oynanıyor fakat bazı kısıtlamalar var. Oyun ilk zamanlardaki kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip değil ama yine de sadık kitlesini korumayı başardı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.