Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sword of the Necromancer Ücretsiz Oldu

Sword of the Necromancer'ı ücretsiz olarak olarak alabilmek için Opera GX'i indirmeniz yeterli.

Popüler roguelike oyunu Sword of the Necromancer şu anda Opera GX kullanan herkes için ücretsiz oldu. Tek yapmanız gereken tarayıcıyı indirmek, GX oyunları web sitesine gitmek, ücretsiz bir hesap oluşturmak, ardından ilgili oyunun sayfasında “talep et” seçeneğine tıklamak. Bu adımların hemen ardından, oyun tarayıcıda süresiz olarak oynamak için sizin olacak.

Sword of the Necromancer’ı duymadıysanız, klasik Zelda oyunlarına veya Hyper Light Drifter’a benzeyen en iyi bağımsız oyunlardan birisi diyebilirim. Ölü bir prensesi hayata döndürme arayışında olan Tama adında genç bir haydut olarak oynuyorsunuz. Adı Koko olan bu talihsiz prenses, Tama’nın yalnızca en yakın arkadaşı değil, aynı zamanda romantik duygular beslediği birisi. Pek çok roguelike hikayeye önem vermezken, bu oyunda duygusal bir hikaye sizi bekliyor.

Sword of the Necromancer Ücretsiz

Sword of the Necromancer Ucretsiz

Bu oyunu benzerlerinden ayıran en önemli özellik, bir düşmanı öldürdükten sonra düşmanlarınızı hayata döndürmek ve partinize eklemek için büyücülük güçlerinizi kullanabilmeniz. Düşmanlarınıza bakış açınızı ve oyunun sunduğu zorlukları tamamen değiştiriyor. Evet, oyunda yasaklanmış güçlerinizi kullanarak düşmanlarınızı müttefiklere dönüştürebiliyorsunuz.

Her ölüm ile donanımlı tüm silahlarınızı ve canavarlarınızı kaybedeceksiniz, ancak koşunuzda ulaştığınız seviyenin yarısını koruyacaksınız. Bu sırada her ölüm ile zindanda ilerlerken Tama ve Koko’nun geçmişini keşfedeceksiniz. Bu arada oynanabilir karakterin bir kopyasını oluşturmak için Flask of Homunculus’u kullanarak ve yerel eşli özelliği ile oyunu aynı ekranda arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

Tabii ki oyun sonsuza kadar ücretsiz olmayacak. Oyunu 6 Nisan 2023’ten önce talep etmezseniz, GX tarayıcınızda oynamak istiyorsanız tam fiyatını ödemeniz gerekecek. Şimdi oynamak istemeseniz bile, ihtiyaç duyduğunuzda elinizin altında olması için kütüphanenize atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun Steam fiyatının 25 TL olduğunu da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.