Sword Art Online Re: Hollow Fragment PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sword Art Online Re: Hollow Fragment PC'ye çıkıyor.

Anime sevenler, kendi aralarında ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım Sword Art Online’ı çok severken bir kısım ise çok kötü olduğunu düşünüyor. Eğer siz Sword Art Online’ı izleyip seven bir PC oyuncusuysanız size güzel bir haberimiz var. Geliştirici ekip Bandai Namco, Sword Art Online Re: Hollow Fragment’ın PC için çıkış yapacağı tarihi duyurdu. Bandai Namco, Sword Art Online Re: Hollow Fragment’ın PC için 21 Ağustos 2018 tarihinde çıkış yapacağını duyurdu.

Sword Art Online Re: Hollow Fragment ilk olarak, dünyanın en büyük oyun fuarlarından birisi olan E3’ün 2015 yılındaki düzenlenmiş olan fuarında gösterilmişti. E3 2015’te gösterildikten sonra PS4’e çıktıktan sonra çok beğenilen bir oyun olmamıştı. Bazı oyuncular beğenirken bazıları ise yeterli olduğunu düşünmüyordu. İnceleme skorları da yüksek gelmemişti. Ama görünüşe göre Bandai Namco, oyundan hala umutlu.

Sword Art Online Re: Hollow Fragment, 2014’te çıkan Sword Art Online Hollow Fragment’ın yenilenmiş versiyonuydu. Tıpkı Sword Art Online Re: Hollow Fragment gibi Sword Art Online Hollow Fragment da oyuncular tarafından çok fazla beğenilmemişti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>