Switch’teki Witcher 3 Yaması, Steam Ve GOG İle Çapraz Kaydetme Sağlıyor

The Witcher 3, Nintendo Switch için yeni bir güncelleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nintendo Switch için The Witcher 3 yaması Kore‘de yayınlandı. Oldukça büyük olan bu yama görünüşe göre Steam ve GOG ile çapraz kaydetme özelliği ekliyor ve daha keskin bir görüntü için görüntü kalitesini arttırıyor.

Witcher 3, Switch’te CD Projekt Red‘in olağanüstü bir başarısıdır, ancak bu, geliştiricilerin Nintendo’nun hibrid konsolundaki performansını optimize ederek oyunu daha da geliştirme planları olmadığı anlamına gelmez.

Nintendo Switch alt düzenindeki oyunculara göre, Witcher 3 Switch’te, şimdi Kore’de yaşayan ve yakında diğer ülkelerde ki switchler için gelecek olan yepyeni bir yama aldı. Birkaç şaşırtıcı özellik getiren oldukça büyük bir yama. İlk olarak, Steam ve GOG için çapraz kaydetme desteği ekliyor, yani PC’nizde oyunu evde oynamaya başlayabilir ve trende iken Switch’inizde devam edebilirsiniz.

Bunun da ötesinde, yama oyunun görsel kalitesini de artırıyor ve Witcher’ın bakışları çok daha keskin. Koreli oyunculara göre, güncelleme Bloom, Sharpen, Alan Derinliği, Kesim sahneleri için DoF, Kromatik Sapma, Su Kalitesi, Yeşillik Görünürlük Aralığı ve Kenar Yumuşatma dahil sekiz yeni grafik FX seçeneği ekliyor.

Şu anda, CD Projekt Red yeni yamayı resmi olarak duyurmadı, ancak Kore’de zaten mevcut olduğundan, muhtemelen dünya genelinde yayınlanması yakındır. Tüm ayrıntıları içeren orijinal Reddit yayınına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol