Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Switch’e Çıkacak Tomb Raider Oyunları Ertelendi

2022'de Nintendo Switch'te piyasaya sürülmesi planlanan Tomb Raider serisinden iki oyun ertelendi.

Nintendo Switch’te çıkması planlanan Tomb Raider serisinin iki oyun ertelendi. Ünlü hazine avcısının oyun serisi, video oyun endüstrisindeki en uzun süredir devam eden serilerden birisi ve şimdiye kadar toplamda 88 milyondan fazla kopya satmayı başardı.

Ekim ayının başlarında, Crystal Dynamics ve Feral Interactive, 2022’de iki Tomb Raider oyununun Switch’te yayınlanacağını doğruladı. Serinin 25. yıl dönümünü kutlamak için Nintendo platformuna gelecek olan her iki oyunun da 2022’de Switch’te yayınlanmayacağı doğrulandı. Peki oyunların yeni çıkış tarihleri açıklandı mı? Gelin bakalım.

Tomb Raider’ın İki Oyunu 2023’te Yayınlanacak

Tomb Raider

Feral Interactive’in Twitter‘da paylaştığı bir gönderi ile Lara Croft and the Guardian of Light ile Lara Croft and the Temple of Osiris‘in her ikisinin de 2023’te Nintendo Switch’te piyasaya sürülmesinin planlandığını duyurdu. Bir sonraki gönderide ise Feral Interactive, bahsetti Tomb Raider oyunlarının fiziksel bir versiyonunu piyasaya sürmeyi düşüneceğini ancak henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini belirtti.

Şu an için belirlenmiş bir çıkış aralığı verilmedi, bu yüzden hayranların programla ilgili daha somut ayrıntılar için beklemesi gerekecek. Yeni yıla yalnızca birkaç gün kaldı, bu nedenle iki oyunun 2023’e ertelendiğini görmek muhtemelen sürpriz değil.

Konsollardaki Tomb Raider oyunlarının ana koleksiyonunun aksine, Guardian of Light ve Temple of Osiris’in ikisi de izometrik bir bakış açısına sahip. Her iki oyun da işbirlikçi oynanışı destekliyor ve piyasaya sürüldüklerinde eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.