Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Switchblade’in Oynanış Videosu Yayınlandı!

Switchblade yeni bir video yayınladı.

29 Ağustos’ta Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Switchblade’İn oynanış videosu yayınlandı. Oyun bol aksiyonlu bir yapıya sahip olacak.

Switchblade’in Oynanış Videosu Yayınlandı 2

Steam’de erken erişim oyunu olarak yayınlanacak olan Switchblade oyunculara aksiyon dolu sahneler yaşatacak. Çok oyunculu olarak oynayacağımız yapım da 7 farklı dil seçeneği yer alacak. Bünyesinde 16 farklı araça yer veren yapım gelecek olan güncelleme ile de araç sayısını artırmaya devam edecek. Oyun içerisinden bahsedecek olursak bizleri fantastik bir yapı bekliyor. Araçların görünümü alışıl olduğumuz cinsten değil. Ayrıca araçların farklı yetenekleri de oyunculara sunuluyor. Örneği oyuncular araçlarını bir uçağa çevirim uçabiliyor ve dilediği zaman haritaya araç olarak inebiliyorlar.

Erken erişim oyunu olarak 29 Ağustos’ta yayınlanacak olan yapım sınırlı bir içeriğe sahip olacak. Oyun içerisinde araçlar üzerinde farkı türde silah modelleri yer alacak. Oyuncular dilerlerse araçlarına farklı türde silah modelleri takabilir ve savaşmaya devam edebilirler. 5v5 maçlara katılacağımız Switchblade’de taktikler oluşturabilecek, ağır zırhlı silahlar kullanabileceğiz.

Switchblade’in bugün yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.