Survisland Erken Erişim Oyunu Olarak Çıkış Yaptı!

Survisland, Steam'de yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Super Trampers Studio tarafından geliştirilen ve hayatta kalma oyunu olarak yayınlanan Survisland oyuncuları maceraya çıkaracak.

Easy Joy LTD tarafından  Steam’de oyunculara sunulan Survisland, üç farklı dil seçeneğine sahip olarak oyuncuların karşısına çıktı. Yapımda ne yazık ki Türkçe dili yer almıyor. Oyunculara macerayı ve simülasyon deneyimini iç içe sunan oyunda hayatta kalabilmek için barınak inşa edecek, çevreden gelebilecek saldırılara karşı kendimizi korumak için silahlar yapacak ve gıda ihtiyacımızı karşılamak için de avlanacağız. Oyun içerisinde ıssız bir adada yer alacak ve bu adadan kurtulmanın yollarını arayacağız.

Oldukça sağlam mekanikler ile oyunculara sunulan Survisland, henüz Erken Erişim aşamasında. Tam sürüme ne zaman geçiş yapacağı bilinmeyen oyunda, hava ve doğal yaşam birebir gerçekteki gibidir. Oyuncular oyun içerisinde birçok zorlukla karşılaşacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaklar. Yapımdai kinci şahıs kamera açıları yer alacak. Oyuncular detaylı ve geniş bir haritada yaşam mücadelesi verirken doğanın zorluklarını da anlamaya çalışacaklar.

16 Temmuz’da  Steam’de oyunculara Erken Erişim oyunu olarak sunulan Survisland, 13.50 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol