Super People Sistem Gereksinimleri Neler? Super People Kaç GB?

Bir süredir kapalı beta testinde olan Super People, son günlerin en popüler battle royale oyunları arasında yer alıyor. Birçok kullanıcı, Super People sistem gereksinimlerinin ne olduğunu merak ediyor. İşte oyunu PC'de oynayabilmek için gerekli olan donanımlar.

Super People sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Oynaması ücretsiz battle royale oyunları popülerliklerini artırmaya devam ederken, bunların arasında her geçen gün yenilere ekleniyor. Wonder People tarafından geliştirilen ve yayınlanan Super People da o yapımlardan biri.

Kısa bir süre önce kapalı beta testine giren oyun, özellikle Twitch yayıncıları arasında son derece popüler hale gelmiş durumda. Super People’da her biri kendine özgü becerilere ve özel yeteneklere sahip bir süper askerin kontrolünü ele alıyorsunuz. Diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi amacınız hayatta kalan son oyuncu veya takım olana kadar diğer oyuncularla savaşmak.

Super People Twitch Yayıncılarının Yeni Gözdesi Oldu

super people sistem gereksinimleri
Super People sistem gereksinimleri bilgisayarınızı zorlayacak düzeyde değil.

Oyun ilerledikçe karakterinizi çeşitli şekillerde güçlendirebiliyorsunuz. Karakteriniz tam güce ulaştığında özel yetenekler ve nihai beceriler etkinleştiriliyor. Her maç, farklı strateji ve çeşitli becerilerin güçlenmesi için bir fırsat sunuyor. Açacağınız özel yetenekler sayesinde mücadelenin gidişatını bir anda değiştirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Oyun hakkındaki bu kısa bilgilendirmeden sonra gelelim merak edilen soruya: Super People sistem gereksinimleri neler? Açıkçası oyun, bilgisayarınızı zorlayacak donanımlar şart koşmuyor. Fakat optimum düzeyde oynamak için RX 580 veya GTX 1060 gibi iyi bir GPU’ya ihtiyacınız olacak. Şu anda bunların ikisi de Steam anketlerine göre en yaygın ekran kartları.

Super People Kaç GB?

super people kaç gb

İşlemciye baktığımızda, Super People minimum sistem gereksinimleri için i5-6600K önerilirken, AMD kullanıcıları için Ryzen 5 1600 isteniyor. Peki, Super People kaç GB? Oyunu bilgisayarınıza yüklemek için 40GB boş alana ihtiyacınız var. Call of Duty ve benzeri oyunlarla kıyaslandığında bu depolama son derece mütevazi kalıyor.

Oyunun Steam sayfası üzerinden Super People kapalı beta testi için erişim talebinde bulunabilirsiniz. Super People sistem gereksinimleri listesinin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Super People Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R7 370
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Dilerseniz, PUBG ve Fortnite benzeri battle royale oyunlarını listelediğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol