Super Mega Baseball 3’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı

Super Mega Baseball 3 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülecek.

Daha önce haberlerimizde yer bulan ve oyun dünyası tarafından beklenen oyunlardan bir tanesi olan Super Mega Baseball 3 yeni gelişmeler ile haberlere konu olmaya devam ediyor. Yapım yeni bir fragman daha aldı.

Super Mega Baseball 3’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı 2

Konsol ve bilgisayar platformu için önümüzdeki Nisan ayında lansmana çıkacak olan Super Mega Baseball 3 rengarenk atmosferi ile oyunculara eğlenceli bir beyzbol deneyimi sunacak. Aksiyon, simülasyon ve spor oyunları arasında yer alan yapım farklı oynanış modlarına da bünyesinde yer verirken oyunun çıkış tarihi de merak konusu oldu.

HardcoreGamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre serinin en yeni oyunu için yeni bir fragman daha yayınlanmış. Yapımın oynanışına ve atmosferine ışık tutak yeni fragman yapımın PlayStation 4 platformundaki oynanış sahnelerine sahipmiş. Fragman içerisinde yapımın nasıl oynandığı, animasyonları ve gerçekçi yapısı oyunculara gösterilirken eğlenceli bir havaya hakim olacağı da gözlere çarpıyor.

Nisan ayı içerisinde PlayStation 4, Nintendo Switch, PC ve Xbox One platformuna geleceği bilinen oyun şu sıralar Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Yeni yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol