Super Mario Maker 2’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Super Mario Maker 2'nin lansman trailer'ı oyunculara sunuldu.

Super Mario serisinin en yeni oyunlarından birisi olarak 28 Haziran’da lansmana çıkacak olan Super Mario Maker 2 çıkış fragmanını oyuncular ile paylaştı. Switch platformuna çıkacak olan yapım ön sipariş edilebilir durumda yer alıyor.

Nintendo eShop üzerinde 59.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alan Super Mario Maker 2, 2.8 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olacak. İlerlemeye dayalı bir oynanış ile Switch kullanıcılarını kendisine hayran bırakacak olan yapım çeşitli seviyeler ile hem kolay hem de zor bölümleri karşımıza çıkaracak. Başarılı serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine bizleri rengarenk bir yapı bekliyor olacak.

Oyuncular Super Mario Maker 2 içerisinde kendi Mario seviyelerini yaratabilecek ve istedikleri değişiklikleri yapabilecekler. Diğer oyunlara göre yepyeni bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak olan yapım buna ek olarak yeni araçlara ve yeni nesnelere de sahip.

100’den fazla seviyeye sahip olan hikaye modu ile oyunculara eğlenceli bir atmosfer sunulurken yeni temalar, yeni mekanikler ve oyunculara kendi Süper Mario 3D sahneler yaratma fırsatı veriliyor.

Son olarak oyuncuların yüzünü güldürecek bir gelişme daha var. Yapılan duyuruya göre Super Mario Maker 2 lansmana çıktıktan sonra bir güncelleme alacak ve bu güncelleme ile oyunu çevrimiçi olarak arkadaşlarımızla da oynama fırsatı elde edeceğiz.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol