Super Mario Maker 2 Yakında Yeni Bir Güncelleme Alacak!

Super Mario Maker 2, 5 Aralık'ta alacağı güncelleme ile oyunculara Link karakterini sunacak.

27 Temmuz 2019’da Nintendo eShop üzerinde Switch oyuncularına sunulan Super Mario Maker 2 yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Güncelleme ile oyunculara yeni seviyelerin yanı sıra yeni düşman modelleri de sunulacak.

59.99 dolar fiyat etiketine sahip olan Super Mario Maker 2 serinin en yeni oyunlarından bir tanesi olarak günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Özellikle Japonya’da geniş bir kitleye hitap etmeye devam eden yapım gelen haberlere göre yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyormuş.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz güncelleme detaylarına göre oyun içerisinde oyunculara yeni düşman modelleri sunulacakmış. Bunların arasında Spike ve Pokey’de yer alacakmış. İki farklı temaya sahip kostümleri de karşımıza çıkaracak olan güncelleme oyun içerisine yeni seviyeler de ekleyecek. The Legend of Zelda oyununda yer alan Link karakteri de bu güncelleme ile oyunculara sunulacak.

Oyunculara mevcut seviyeleri geçmenin yeni yollarını da sunacak olan güncelleme yeni bir oyun modu ile oyunculara alışılmışın dışında bir deneyim sunacak. Güncellemenin oyuna neler getirdiği ilerleyen günlerde detaylı olarak oyuncular ile paylaşılacak.

Yapılan habere göre beklenen güncelleme 5 Aralık’ta oyuncuların beğenisine sunulacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol