Super Mario Maker 2 İçin 2 Milyon Yeni Seviye Yaratıldı!

Super Mario Maker 2'de 2 milyon yeni seviye yaratılmış.

28 Haziran’da eShop üzerinde Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulan ve oldukça beğenilen Super Mario Maker 2 yeni bilgiler ile gündeme geldi. 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olan oyun, gelen haberlere göre 2 milyon yeni seviye almış.

Yılların eskimeyen yüzü olan Super Mario 2019 yılına gelmemize rağmen birbirinden farklı sürümleri ile milyonlara hitap etmeye devam ediyor. Switch platformunda ilgiyle oynanmaya devam eden yapım, 4 oyuncuya kadar birlikte oynama fırsatı verirken bugün gelen detaylar oldukça ilgi çekici görünüyor. Bilindiği üzere Nintendo Super Mario Maker 2’yi yayınlarken oyun içerisinde seviye tasarımları da yapabileceğimizden söz etmişti. Haberlere göre oyun içerisinde oyuncular tarafından yaklaşık 2 hafta da 2 milyon yeni seviye yaratılmış.

Oyunun resmi Nintendo of America Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuru ile edindiğimiz bilgilere göre oyuncular tam 2 milyon yeni seviye tasarlamış ve diğer oyuncular ile paylaşmışlar. Oyuncular yeni binalar ve yeni içerikler tasarlayarak oyun içerisine zengin bir yapı getirmiş olmuşlar.

GamingBolt ve VGChartz gibi platformlarda da kendine yer bulan haber oyuncuları pek şaşırtmamış. Oyuna olan ilgiyi görünce bu rakamların sıradan olduğu belirtiliyormuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol