Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Super Mario 64, Mario Kart 64, Star Fox 64’ün Kaynak Kodları Sızdırıldı

Bir çok Nintendo 64 oyunu ve Nintendo 64'ün kaynak kodları bilgisayar korsanları tarafından internet ortamında sızdırıldı.

Geçtiğimiz günlerde bazı ikonik SNES oyunlarının kaynak kodları sızdırılmıştı. Ancak, Nintendo için işler daha kötüye gidiyor gibi görünüyor çünkü başka bir büyük sızıntı daha meydana geldi. Bu sefer bazı en iyi Nintendo 64 oyunlarının kaynak kodları sızdırıldı. Bunlar: Super Mario 64, Mario Kart 64, Star Fox 64 ve Ocarina of Time.

Super Mario 64 Mario Kart 64 Star Fox 64ün Kaynak Kodları Sızdırıldı

En son gelen bilgilere göre, Super Mario 64, Mario Kart 64, Star Fox 64 ve Dr. Mario 64 için kaynak kodları çevrimiçi olarak sızdırıldı. Dahası, bilgisayar korsanları Nintendo 64’te çıkan tüm Zelda oyunlarının kaynak kodlarını internet ortamına sızdırdı.

Ayrıca, burada ilginç olan şey ise Nintendo 64 işletim sisteminin de sızdırılmış olması. Bu sızıntı büyük bir ihtimalle mod yapımcılarına, bağımsız geliştiricilere veya Nintendo 64 emülatörlerini yaratanlara büyük fayda sağlayacaktır.

Super Mario 64’ün resmi olmayan bir PC sürümü ve bu PC sürümü için yayınlanmış olan modlar var. Eğer ilginizi çekiyorsa, oyuncular retro HD modelleri, oynanabilir bir Luigi karakterini ve 4K doku paketini indirebilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X