Super Animal Royale Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Super Animal Royale 6 gün boyunca ücretsiz oynanacak.

Bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirilen ve bu sabah yayınlanan Super Animal Royale kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanıyor.

Pixile tarafından geliştirilen Super Animal Royale 2D platform oyunu olarak bugün yayınlandı. Belirli bir yaş kitlesine hitap edecek olan oyun aksiyon ve macera sahneleri ile oyunculara eğlenceli anlar yaşatacak. Çok oyunculu olarak oynanabilen yapımda dileyen oyuncular arkadaşları ile eşli olarak da oynayabilecekler. Renkli bir dünyanın yer aldığı oyunda 64 farklı oyuncu yer alacak. Hayatta kalma mücadelesi verecek olan oyuncular hayvanlar arasından bir karakter seçimi yapacaklar.

Diğer hayatta kalma oyunlarından bu özelliği ile ayrılan Super Animal Royale ormanın derinliklerinde gerçek zamanlı hayatta kalma savaşlarına ev sahipliği yapacak. Oyuncular tıpkı PUBG’de olduğu gibi gökyüzünden harita üzerine iniş yapacaklar. Ancak bu kez oyuncular bir uçaktan değilde bir ördeğin üzerinden haritaya iniş yapacaklar. Oyuncular haritaya iner inmez binalardaki silahları toplayacak ve savaşmaya başlayacaklar. Binaların içerisinde sargı bezi gibi ilk yardım ekipmanları da bulunacak.

Hayvanlardan oluşan hayatta kalma oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanıyor. 6 gün boyunca tamamen ücretsiz olan yapım daha sonra nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak bilinmiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP1+
  • İşlemci: Core i3 and up
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256mb video memory, DX10 (shader model 4.0)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 64 bit required

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol