Sunless Skies: Sovereign Edition 2020’nin İlk Yarısında Konsollara Gelecek!

Sunless Skies: Sovereign Edition önce konsollara daha sonra ise bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

31 Ocak 2019’da Steam üzerinden bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Sunless Skies konsollara gelmeye hazırlanıyor. Yeni gelen bilgiler ile oyunun 2020’nin ilk yarısında Sunless Skies: Sovereign adında konsollara geleceği belli oldu.

blank

Bilgisayar platformu oyuncularına bu yılın başında sunulan Sunless Skies 39.00 TL fiyat etiketi ile satışlarına devam ederken Steam’de de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Tek oyunculu bir hikâye eşliğinde oynanan yapım yeni bir sürümü ile gündeme geldi.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz yeni bilgilere göre oyun Sunless Skies: Sovereign Edition adında konsollara gelecekmiş. Oyunun Steam sayfasında ise yapımın 2020’nin ilk yarısında PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformu için lansmana çıkacak olan yapım bilgisayar platformu için de daha sonra lansmana çıkacakmış.

Sunless Skies: Sovereign Edition yeni içerik ve çeşitli iyileştirmeleri bünyesinde bulundurarak lansmana çıkacak. Sunless Skies’e sahip olan bilgisayar oyuncuları Sovereign Edition’a ücretsiz sahip olacaklar. Sovereign Edition önce konsollara daha sonra ise bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Yeni sürümün PC’ye ne zaman geleceği konusunda herhangi bir tarih henüz yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol