Suicide Squad Kill The Justice League Yeni Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Suicide Squad: Kill The Justice League oyunu ile ilgili yeni gelişme yaşandı.

Batman Arkham serisinin geliştirici stüdyosu olan Rocksteady’nin yeni oyunu olacak olan Suicide Squad Kill The Justice League yeni hikaye fragmanı oyuncularla buluştu.

Suicide Squad Kill The Justice League Yeni Hikaye Modu Fragmanı Bir Karakteri Müjdeliyor

Suicide Squad Kill The Justice League yeni hikaye modu fragmanı, DC Fandome etkinliğinde yayınlandı. Oyunun ilk olarak yeni nesil konsollara ve PC’ye gelecek yıl çıkış yapacağını söyleyelim. Oyunda Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark karakterleri ile Justice League’i etkisiz hale getirip dünyayı kurtarmaya çalışacağız. Kulağımıza kötü gelse de bu kötü kahramanlar dünyayı kurtarmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaktır.

Suicide Squad Kill The Justice League Yeni Hikaye

Tüm bunların yanında oyun Arkham serisi ile aynı evrende olacak. Fragmanın sonunda ayrıca pek çok kişiyi heyecanlandıran Penguen ise seriye geri dönüyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022‘de PC, PS5 ve Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkış yapacak. Oyunun fragmanını ise haberimizin sonundan izleyebilirsiniz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol