Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Suicide Squad Epic Games Store’da Daha Geç Çıkacak

Geliştirici Rocksteady Studios tarafından yapılan açıklamada, Suicide Squad: Kill the Justice League'in Epic Games Store sürümünün 5 Mart 2024 tarihine ertelendiği belirtildi.

İlk olarak 2020’deki DC FanDome etkinliğinde duyurulan Suicide Squad: Kill the Justice League, çok yakında resmi çıkışını yapacak. Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark karakterlerini içeren üçüncü şahıs aksiyon – macera oyunu, tıpkı Gotham Knights gibi hem tek oyunculu hem de co-op oynanış sunacak.

Yayıncı koltuğunda Warner Bros. Interactive Entertainment’ın oturduğu Suicide Squad’ın 2 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Bugün Discord üzerinden yapılan yeni açıklamada, Epic Games Store’daki lansmanın daha geç yapılacağı bilgisi verildi.

Suicide Squad Epic Games’e Daha Geç Gelecek

Buna göre oyun, Epic Games mağazasında 5 Mart 2024‘te yayımlanacak. Rocksteady, Suicide Squad’ın Epic Game Store versiyonunun neden rötar yediğini açıklamadı, ancak mağazadaki tüm ön siparişlerin Epic Games Store tarafından iptal edilip para iadesi yapılacağını belirtti.

Suicide Squad epic games store

Öte yandan Warner Bros. Interactive Entertainment, Suicide Squad: Kill the Justice League‘in çıkışına az bir zaman kala kasım ayının sonunda yapılan kapalı alfa testi sırasında kaydedilen oynanış görüntüleri ve sinematiklerin sızıntılarıyla mücadele ediyor. Sızıntıları “hayal kırıklığı” olarak nitelendiren Rocksteady, görüntüleri izleyen insanlardan spoiler vermemelerini istedi.

Geçtiğimiz ay Epic Games Store, bir hata sonucu Suicide Squad: Kill the Justice League’i ücretsiz olarak ön siparişe açmıştı. Oyun, Türkiye’deki pek çok kişi tarafından hızlıca hesaba eklenmişti. Kısa süre içerisinde hatanın farkına varan mağaza, otomatik iade işlemi ile 70 dolarlık oyunu kullanıcılardan geri almıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.