Subnautica: Below Zero Yeni Güncellemesi Devasa Buz Solucanlarını Karşımıza Çıkarıyor!

Subnautica: Below Zero'nun yeni güncellemesi buz solucanlarını karşımıza çıkarıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Subnatica adlı oyunun devamı olarak 30 Ocak 2019’da lansmana çıkan Subnautica: Below Zero milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirdi. Yapım Steam üzerinde yeni bir güncelleme duyurusu yaptı.

blank

Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Subnautica: Below Zero erken erişim sürecinde. 32.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapımda oyuncular kutupların soğuk suları altında keşidler gerçekleştirmeye devam ediyor. Sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olan yapım, yeni güncellemesi ile yine oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor.

Yeni güncelleme ile oyun içerisine buz solucanları geldi. Devasa bir yapıda karşımıza çıkacak olan bu solucanlar buzul yerlerinde yaşıyor ve güçlü saldırılar gerçekleştirebiliyorlar. Yeni hikâye içeriklerini de bünyesinde bulunduran güncellemede kutup kulelerini gezebilecek ve yeni yerler keşfedebileceğiz.

Hava durumuna bağlı olarak oyun içerisinde yer alan Pemgwing davranışlarına da tanıklık edeceğiz. Oyuna gelen Lilypad Adaları’nı keşfedeceğimiz yapımda buz solucanları bizleri zorlayacak olan en büyük engelleri teşkil edecek. Oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda düzeltmeler de alan yapım, hikâye güncellemesi ile oyunculara daha yüksek riskli bir oynanış sunuyor.

Yeni güncellemenin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol