Subnautica 5 Milyondan Fazla Sattı!

Yıllar önce konsol ve bilgisayar platformunda lansmana çıkan Subnautica'nın satış rakamları ortaya çıktı.

23 Ocak 2018’de hem konsol hem de bilgisayar platformuna tam sürüm olarak çıkış yapan Subnautica günümüzde ikinci sürümü ile de oynanmaya devam ediyor. Başarılı oyun yayınlandığı tarihten bu yana yüksek satışlara imza atmayı başardı.

Oyuncuları okyanusların derinliklerine götüren Subnautica rengarenk içerikleri ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda oldukça güzel satışlar gerçekleştirdi. Subnautica ile oyuncuların üzerinde derin biz iz bırakan Unknown Worlds Entertainment çok geçmeden oyunun ikinci sürümü olan Subnautica: Below Zero’yu oyuncuların beğenisine sunmuştu. Bugün ilk oyuna dair bazı detaylar gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz yeni gelişmelere göre Subnautica’nın güncel satış adedi belli olmuş. Habere göre 2018 yılının Ocak ayında tam sürüme geçiş yapan Subnautica ilk yayınlandığı günden bu yana toplamda 5 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Yapım tüm platformlarda 5 milyondan fazla kopya satarak büyük bir gelir elde etmiş.

Haberin detayına göre oyun tüm platformlarda toplamda 5.230.000 adet satış gerçekleştirmiş. Mart 2019’da Epic Store üzerinde de iki hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılan Subnautica toplamda 4.5 milyon kez indirilmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol